20. 11. 2017

Focení kol ve Víru

Nová kola jsme sice nestihli nafotit za prosluněných říjnových dní, ale kouzlo místních cyklistických terénů zachycují i tak věrně. Fotografie Tomáše Tesaře nás budou provázet celou zimu. Společně se můžeme těšit na jarní zahájení provozu test centra. Fotogalerii budeme odkrývat na facebooku. Video ze zákulisí.
14. 11. 2017

První oficiální představení projektu proběhlo v Brně

Uplynulý víkend se návštěvníci festivalu SPORTLife dozvěděli na stánku podrobnosti o projektu Adrex Base Camp a jeho dalších plánech. "Nová" lokalita "Údolí sportu" přináší nemalá očekávání, což je pro náš realizační tým závazkem i výzvou.
19. 10. 2017

Backcountry lyžování na Vysočině

Již tuto zimu chceme nabídnout lyžařům zajímavé typy lyží. Atraktivní nám přijde backcountry pojetí klasického lyžování, pro které je na Vysočině vhodný terén. Měli byste zájem si u nás vyzkoušet modely Expedition a Explorer skin od Sportenu? Napište nám, pomůžete nám s výběrem a objednávkou.
12. 10. 2017

Nové přírůstky do testovací flotily

Základ bikového test centra tvoří celoodpružené Bandity od RB, které doplní ocelové hardtaily SingleBe a Novák, titanový TiWorks, karbonový Quint a exkluzivní dřevěný Samorost. Ve výrobě jsou i 3 gravel biky. V půjčovně nezapomeneme ani na dětská a dnes již "povinná" elektro kola.
10. 10. 2017

Přijďte nás navštívit na brněnský SPORTLife

Ve dnech 10. až 12. listopadu zde poprvé veřejně představíme projekt Adrex Base Campu ve Víru. Dozvíte se tu více o vizi, plánech a fungování, bude možné již rezervovat biky na testování. Těšíme se na Vás v pavilonu V u boulderové stěny.