Když jsme otevírali test centrum a půjčovnu ve Víru, chtěli jsme prezentovat kvalitní české značky a menší výrobce. Ne u všech produktů je to ale reálné. S o to větším potěšením hlásíme, že v segmentu dětských kol ze svých priorit slevovat nemusíme.

Beany je ryze česká značka, která se zaměřuje na výrobu sportovní výbavy pro děti a juniory. V nabídce najdete vedle kol i lyže, snowboardy a oblečení. Za zrodem značky stojí aktivní rodiče, kteří chtějí pro svá dítka to nejlepší. A když nabídka na trhu neodpovídala jejich představám, udělali si svoji značku.

"VYRÁBÍME TA NEJLEHČÍ DĚTSKÁ JÍZDNÍ KOLA NA TRHU PRO VELIKOSTI POSTAV 95 CM – 165 CM, TEDY OD PRVNÍHO KOLA, AŽ PO JUNIORSKÉ. NAŠIM CÍLEM JE POSKYTNOUT DĚTEM ZÁBAVU A PRAVOU RADOST Z JÍZDY, ZÁROVEŇ ROZŠŘIT MNOŽSTVÍ ZÁŽITKŮ, KTERÁ MOHOU V SEDLE ZAŽÍT. NAŠE DĚTSKÁ KOLA JSOU URČENÁ VŠEM DĚTEM, AŤ MAJÍ ZÁVODNÍ AMBICE, NEBO MILUJÍ CYKLO VÝLETY S RODINOU, ČI HRANÍ ZA BARÁKEM S KAMARÁDY. VYROBILI JSME UNIVERZÁLNÍ DĚTSKÁ KOLA PRO LEHČÍ ŽIVOT, NEJEN DĚTÍ, ALE I RODIČŮ…"

Aktuálně si v Adrex Base Campu můžete zapůjčit, vyzkoušet i zakoupit 3 modely. Po domluvě vám ale zkusíme zajistit i další kousky z nabídky Beany.

BEANY PULSE 26

BEANY ZERO 26

BEANY ZERO 24