Začátkem září opadl prázdninový nával na ferratách ve Víru, o to hezčí zážitky tak nyní nabízí návštěvníkům, kteří nechvátají a užívají si výhledy na měkkým podzimním sluncem nasvícené skály a přehradu.

Sezóna lezení na zajištěných cestách končí až s prvním větším mrazem a zaledováním skal. Do té doby lze užívat klidnějšího provozu během babího léta. Ferraty ve Víru jsou vhodné i pro začátečníky, zkušenější borci ocení třeba fotogenické kulisy. Všichni si mohou nechat od nás doporučit trasu zahrnující obě zajištěné cesty, hráz přehrady a skalní vyhlídku Klubačice, ze které si zkontrolujete svůj vůz zaparkovaný před Base Campem;)

Test centrum a půjčovna postupně doplňuje lezecké vybavení. Pokud vás zajímají rozdíly mezi produkty různých značek, můžete zkoušet dle libosti. Ferratové vybavení aktuálně nabízíme od těchto výrobců: Climbing Technology, Camp, Ocún, Petzl, Rock Empire a objednaný máme Edelrid.

Adrex Base Camp poskytuje skvělé zázemí i pro větší skupiny a firemní akce. V současnosti vybavíme naráz až 25 lezců. Plán na příští rok je minimálně 25 dospělých kompletů a 10 dětských. Objednat lze i cateringové služby či zázemí pro školení apod.

Na viděnou v "bejzu":)