Dne 1. 6. 2018 v 9:00 zahajujeme oficiální provoz Adrex Base Campu ve Víru. Téměř roční fáze příprav je u konce a my Vás rádi uvítáme v nových prostorách. Rezervace kol a vybavení na via ferraty je možná již nyní.

První červnový víkend se můžete těšit na dopravu kol na přilehlé kopce zdarma a zápůjčku ferratového setu za promo cenu 100 Kč na 4 hodiny. Pokud se nechystáte sportovat, zastavte se u nás klidně jen na kávu a prohlídku. Na páteční podvečer chystáme ve Víru překvapení na highline. V sobotu a neděli se bude k skupinkám bikerů připojovat náš průvodce nebo vám trasu doporučíme.

Jaký materiál jsme pro vás v půjčovně připravili?

Trail biky RB Bandit 475 ve velikostech M, L, XL a SingleBe Camo LTD 29 L, XC biky Novák 29 L, dřevěný Samorost 29 M a L, snad i TiWorks a gravely RB 52, SingleBe 54 a Quint 56. Vše v zajímavém osazení. Cena výpůjčky 600 Kč/půlden a 900 Kč/den. Ke kolům můžete testovat pedály TIME, LOOK, Crankbrothers, Ritchey, HT, Spank, FireEye, Chromag či MAX1 a i sedla lze libovolně prohazovat. Stačí přinést 2 doklady totožnosti a 3000 Kč na vratnou kauci.

REZERVACE - BIKE

Na ferraty je nachystáno nové vybavení RockEmpire. Nebojte se dorazit ve větší skupině, s 20 sety to zvládneme. Na vratnou kauci zde stačí 500 Kč.

REZERVACE - VIA FERRATA

Nocleh a večerní grilovačku lze zamluvit v kempu, kde budeme mít druhé zázemí. Pokud zatoužíte po jiném ubytování, tipy najdete na Údolí sportu.

Pro další informace volejte 773066141 nebo pište na abc@adrex.cz.

Těší se na Vás tým Adrex!