Dne 1.6. 2018 zahajujeme oficiální provoz Adrex Base Campu ve Víru. Téměř roční fáze příprav je u konce a my Vás rádi uvítáme v nových prostorách. Zápůjčka kol, vybavení na via ferraty a řada dalších služeb je možná 7 dní v týdnu.

Jaký materiál jsme v půjčovně připravili pro bikery?

Trail biky RB Bandit 475 ve velikostech M, L, XL a SingleBe Camo LTD 29 L, XC biky Novák 29 L, dřevěný Samorost 29 M a L, snad i TiWorks a gravely RB 52, SingleBe 54 a Quint 56. Vše v zajímavém osazení. Cena výpůjčky 600 Kč/půlden a 900 Kč/den. Ke kolům můžete testovat pedály TIME, LOOK, Crankbrothers, Ritchey, HT, Spank, FireEye, Chromag či MAX1 a i sedla lze libovolně prohazovat. O bezpečí vaší hlavy se postarají přigy POC. Od prázdnin se dostanou do provozu i dětská a elektro kola Rock Machine. Počet kol zde bude vždy kapacitně omezený, proto plánujeme větší testovací akce s různými značkami.

Doprava kol a lodí

Trochu proti proudu "elektrifikace" jde služba "shuttlu", tedy vývozu kol na okolní kopce, na kterou jsme zvyklí z alpských destinací či zámoří. Vlek na kola je konstruován pro maximálně šetrnou přepravu. Biky se upevňují za přední pneumatiku a rozestupy jsou velké i pro širokánské vlaštovky. Shuttle jezdí pro všechny, nejen pro zákazníky test centra. V Base Campu dále funguje i servis kol,  v sobotu a neděli se k skupinkám bikerů může připojit náš průvodce, případně vám trasu nahraje do telefonu či gps.

Ve Víru jsou krom ledové stěny i populární ferraty

Na ferraty je nachystáno nové vybavení RockEmpire. Nebojte se dorazit ve větší skupině, s 20 sety různých velikostí to zvládneme. Půjčvné činí 200 Kč na půl dne. Na vratnou kauci zde stačí 500 Kč.

Info centrum

Příjemné ubytování doporučujeme v kempu, kde máme druhé zázemí. Pokud zatoužíte po jiném ubytování, informace najdete na Údolí sportu. Spolupracujem však s pensionu i ve vzdálenějším okolí. Pokud se nechystáte ve Víru a okolí sportovat, zastavte se u nás klidně jen na kávu a prohlídku.

Pro další informace volejte 566 566 566 nebo 773 066 141, popř. pište na abc@adrex.cz.

 

Těší se na Vás tým Adrex!