Když při výběru dětského kola zadáte do vyhledávače "lehké", určitě narazíte na mladou českou značku Beany. Vedle zimní výbavy na sjezdovky se pečlivě věnují stavbě kol. Gramy dolů většinou znamenají výrazný nárůst ceny, což u Beany díky vhodnému výběru komponentů až tak neplatí.

Půjčovna a test centrum Adrex Base Camp nabízí vedle možnosti kolo vyzkoušet i prodej. Zakoupit můžete předváděcí modely i objednat kola nová. Neveselou situaci na trhu známe, přesto se vždy snažíme najít a nabídnout vhodné kolo.

Dětská kola Beany používjí naše děti i děti kamarádů a jejich kamarádi. Jak správně zvolit velikost a model vám poradíme. Po domluvě jsou k vyzkoušení ve Víru i kola mimo nabídku půjčovny. Novinkou jsou modely na "dospěláckých" 27,5" kolech, ale upravenou geometrií pro dětské proporce.

Vyzkoušet kola můžete na malém skill parku před bejzem nebo na trailech v okolí Víru. Pokud si s dětmi na technický terén netroufáte, lehčích tras a atraktivních cílů máme v Údolí Svratky na výběr mnoho;)

Aktuální nabídka dětských kol ve Víru

V případě zájmu o test či nákup volejte 773 066 141 nebo pište na abc@adrex.cz. Kompletní nabídku cyklo produkce Beany najdete zde.