Via ferraty coby zajištěné cesty v těžkém skalnatém terénu jsou oblíbeným zpestřením výletů a horských túr. Kdo jezdí často, má většinou vlastní výbavu. Kdo s ferratami začíná nebo vyrazí jednou za rok, využívá služeb půjčoven. Je ale někde možnost vyzkoušet různé typy a značky úvazků?

Ano. Ve Víru máme krásné tréninkové cesty a také testcentrum s půjčovnou. Jelikož nejsme vázáni spoluprací s jednou značkou, můžeme nabízet mnoho různých typů lezeckých úvazků, helem i tlumičů pádu. Můžete si u nás vyzkoušet jednoduché celotělové úvazky i různé velikosti sedáků. Každá značka také používá trochu jiný způsob provázání sedáků s prsním úvazkem. Některé karabiny jsou vhodné pro velké ruce, jiné krásně fungují i v dětských dlaních. Totéž platí u ochrany hlavy, liší se tvarově, velikostně, systémem utahování apod. Prohlédněte v sekci LEZENÍ pestrost a šíři nabídky lezeckého materiálu.

Teorii a první dojem je potřeba hned ověřit na skále. Na ferratu to máte z bejzu 50 m. Když se rozhodnete výbavu si nechat, domluvíme se. Když budete chtít objednat nové věci, umíme to zařídit.

  • KDY? CELOROČNĚ
  • KDE? V BEJZU NA ADRESE VÍR 1
  • CO? KOMPLETNÍ VYBAVENÍ NA FERRATY

Pro dotazy a rezervaci volejte 566 566 566:)