Firemní
+
Skupinové akce

Vír uprostřed republiky! Stáhněte kolegy, klienty či kamarády na společnou akci do údolí Svratky. Akce náš tým baví. Postaráme se o malou i velkou skupinu. Pracovně jim říkáme "firemky". Orientujeme se na TOP Management firem a na motivaci klíčových zaměstnanců. Individuální péči dostane ale i partička s dětmi. Objevte s námi nečekané možnosti. Originální zázemí Továrny Vír, gastronomické zážity Forest Resortu, atraktivní aktivity Údolí Sportu. Firemní akce děláme jinak. Nejsme tradiční agentura. Dvacet let působíme v oblasti outdoorových a extrémních sportů. Vyberte termín, o vše ostatní se postaráme.
Váš Adrex Team

Jaro

Proberte své kolegy ze zimního spánku! Cyklistické traily jsou nachystány, skály s via ferratami osychají, možná poteče i "raftová voda", příroda vás uchvátí svěží zelení a v restauraci vám nachystají lahůdky z čerstvých surovin.

Léto

Vezměte kamarády na výlet! Zázemí větším skupinám nabídne kemp. Program nemusíte dlouze vymýšlet, sport, historii, přírodu i kulturu máme zmapovanou. Cyklo a ferratové vybavení vám rezervujeme.

Podzim

Nejoblíbenější čas firemních akcí! Na sportování je stále dost hezky a po návratu si užijete oheň v krbu a skvělé jídlo. Na lidi narazíte jen o víkendech. Přírodní kulisy vypadají na fotkách skvěle i bez photoshopu.

Zima

Na Vysočině je také zima! Ledová stěna Vír proslavila, běžky jsou tu vyhlášené, sjezdovky také najdete, leduje se kluziště, zkusit můžete rybaření na dírkách. Ve Forest Resortu pak dostanete maximální péči.