Zima

Firemní a skupinové akce

Kolik to stojí?

Orientační cenu vám spočítá naše kalkulačka

Pokračovat

Proč vyrazit v zimě?

  1. Jedinečné aktivity – ledová stěna, rybaření „na dírkách“, kluziště v Ledničkách
  2. Běžkařské stopy – Novoměstská magistrála a okruhy upravované místními nadšenci
  3. Gastronomie – dlouhé večery přejí ochutnávkám a degustacím – Forest Resort
  4. Posezení u krbu – na Forestu, v Krabičce či v Továrně se příjemně ohřejete
  5. Akční nabídky služeb – operativně reagujeme na příznivé přírodní podmínky

Firemky jinak

Orientujeme se na TOP Management firem a na motivaci klíčových zaměstnanců. Program vždy připravujeme tak, aby uspokojil veškeré individuální požadavky zadavatele.

Firemní akce děláme jinak. Přestože se většina aktivit točí okolo sportu, vše připravujeme tak, aby nevynikali jen trénovaní Alfa samci Vaší firmy. Dlouhou praxí prověřené „hry“ dávají prostor často dobře maskovaným tahounům kolektivů, kteří namísto svalů dominují svým přístupem, týmovým myšlením a inteligencí. Vše je dobře vyváženo tak, že Vaše firma odjede jako dobře promazaný stroj.

Nejsme tradiční agentura na firemní akce. Již dvacet let působíme v oblasti outdoorových a extrémních sportů, sponzorujeme sportovce, provozujeme mezinárodní internetový portál věnovaný této tematice. Díky tomu se Vaší firmě mohou věnovat opravdové osobnosti ve svém oboru, jako například několikanásobný Mistr světa biker Michal Prokop, nejúspěšnější český himálajský horolezec Radek Jaroš, olympionik Martin Koukal nebo freediver a otužilec David Vencl, držitel Guinnessova rekordu.

Zaměření na TOP servis však nevylučuje, že Base Camp rád připraví nezapomenutelnou akci např. pro 40 malých sportovců, kteří budou vyrážet z chatek v kempu za outdoorovými zážitky v údolí Svratky. Využijte náš online kalkulátor a namodelujte si akci dle svých představ a možností.

Kolik to stojí?

Orientační cenu vám spočítá naše kalkulačka

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

0 Kč

* Cena je pouze orientační. Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat. Stačí odeslat formulář nebo zavolat.

Kontakt

Lenka Vančurová
ubytování a gastronomie

+420 777 724 064

lenka@udolisvratky.cz

Robert Šimice
sportovní program a vybavení

+420 770 066 141

robert.simice@adrex.com

Jaro

Proberte své kolegy ze zimního spánku! Cyklistické traily jsou nachystány, skály s via ferratami osychají, možná poteče i "raftová voda", příroda vás uchvátí svěží zelení a v restauraci vám nachystají lahůdky z čerstvých surovin.

Léto

Vezměte kamarády na výlet! Zázemí větším skupinám nabídne kemp. Program nemusíte dlouze vymýšlet, sport, historii, přírodu i kulturu máme zmapovanou. Cyklo a ferratové vybavení vám rezervujeme.

Podzim

Nejoblíbenější čas firemních akcí! Na sportování je stále dost hezky a po návratu si užijete oheň v krbu a skvělé jídlo. Na lidi narazíte jen o víkendech. Přírodní kulisy vypadají na fotkách skvěle i bez photoshopu.

Zima

Na Vysočině je také zima! Ledová stěna Vír proslavila, běžky jsou tu vyhlášené, sjezdovky také najdete, leduje se kluziště, zkusit můžete rybaření na dírkách. Ve Forest Resortu pak dostanete maximální péči.