Cyklisté jsou u nás vždy vítáni. Ve dnech, kdy jim nemůžeme nabídnout servisní služby v Adrex Base Campu, mohou od letošního srpna alespoň využit venkovní servisní místo vybavené stojanem, základním nářadím a profesionální pumpou.

Cyklisté vítáni

Projekt revitalizace areálu bývalé továrny ve Víru počítá s postupnou opravou všech částí Továrny. Než však dojde na komplexní opravu hlavní budovy, pustili jsme se v létě do kultivace příjemného zákoutí vedle půjčovny. Chtěli jsme mít vlastní "předzahrádku" s posezením a bezpečným místem pro parkování kol. Hlavní motiv nicméně spočíval ve vytvoření důstoného místa pro venkovní servisní stojan Park Tool.

Podpora Kraje Vysočina

Strategické místo bude sloužit projektům Traily Vír, Via Czechia, cyklotrasám 4025 a EV4 a návštěvníkům Údolí Sportu. Realizaci podpořil Kraj Vysočina v rámci "Programu na podporu zkvalitnění a rozšíření infrastruktury cestovního ruchu".

V příští sezóně rozšíří Adrex Base Camp služby o Turistické informační centrum a recepci pro karavanové stání a hostel. Návštěvníků na předzahrádce tak jistě přibyde.