Slunečné dny přilákaly první návštěvníky na vírské via ferraty a bikové traily. S nimi se "probouzí" i naše půjčovna. Doplnili jsme nová kola, zkontrolovali lezecké vybavení, nakoupili pivo a cidery do lednice a s úsměvem vyřizujeme vaše první letošní rezervace. Chystáme také jednu zásadní novinku.

Možná jste již zaregistrovali, že společnost Údolí Svratky koupila areál bývalé továrny ve Víru. Projekt revitalizace (vizualizace v galerii) zahrnuje i rekonstrukci hlavní budovy, ve které si Adrex Base Camp bude pronajímat prostory. Zatím by bylo předčasné vyhlašovat konkrétní datum stěhování bejzu, ale pokusíme se vše zrealizovat do letních prázdnin. Vidina zázemí v těsné blízkosti ferrat, vodáckého kanálu, přehrady a skalní vyhlídky Klubačice je pro nás (a věříme, že i pro vás;) natolik lákavá, že v prvním roce oželíme vymazlené prostory a budeme fungovat i na "staveništi".

S plánovaným stěhováním na adresu Vír 1 souvisí i častější pohyb našeho personálu mimo stávající provozovnu. Pokud se tak stane v době vaší předem nehlášené návštěvy, zavolejte a vyčkejte. Nikdy nebudeme daleko. Doporučujeme však domlouvat se předem - abc@adrex.cz / 566 566 566 / 773 066 141 / 604 129 653.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás na současné i nové adrese.