Běžky ve Víru

15. 11. 2022
Běh na lyžích je v našem regionu jedním z opravdu tradičních sportů. Sněhové podmínky jsou v posledních letech nevyzpytatelné, ale opakovaně se daří místním nadšencům najíždět stopy na lukách u Nyklovic a Bystřice nad Pernštejnem. Vyrazit můžete do Dalečína, odkud se snadno napojíte na novoměstské tratě v Míchově. A pokud zatoužíte po plnohodnotném lyžařském zázemí, za pár minut dojedete do…

Zimní nabídka v bejzu

11. 11. 2021
Kopce na Vysočině jsou jako stvořené pro běžkování. Pokud se zas dočkáme přírodního sněhu, můžeme se opět těšit na upravené stopy na moha místech v regionu. Novoměstké trasy se rolbují až do Míchova nad Dalečínem, nastoupit do stopy můžete i v Bystřici nad Pernštejnem, nově se minulou sezónu najížděly okruhy také u Nyklovic a Rovečného.

Na sněžnicích přes sněhové pláně

20. 1. 2021
Láká vás toulání přes zaváté pláně Vysočiny, ale nemáte backcountry, skialpové ani OAC "chodící" lyže? Zkuste technicky nenáročné sněžnice. Do půjčovny jsme doplnili 2 páry od zavedených značek!

Otevíráme

15. 5. 2018
Dne 1. 6. 2018 v 9:00 zahajujeme oficiální provoz Adrex Base Campu ve Víru. Téměř roční fáze příprav je u konce a my Vás rádi uvítáme v nových prostorách. Rezervace kol a vybavení na via ferraty je možná již nyní.

Backcountry lyžování na Vysočině

19. 10. 2017
Již tuto zimu chceme nabídnout lyžařům zajímavé typy lyží. Atraktivní nám přijde backcountry pojetí klasického lyžování, pro které je na Vysočině vhodný terén. Měli byste zájem si u nás vyzkoušet modely Expedition a Explorer skin od Sportenu? Napište nám, pomůžete nám s výběrem a objednávkou.