Kostka Tour Max

Ať už vyrazíte na pohodovou projížďku po okolí, nebo budete odraz za odrazem směřovat za vzdálenými cíli, KOSTKA TOUR MAX, koloběžka na turistiku, vám pokaždé zprostředkuje nezapomenutelný zážitek. Při koloběhu poznáte svět z netušených úhlů.

Jakmile se poprvé odrazíte, vynikající jízdní vlastnosti této turistické koloběžky pro dospělé vám ihned přirostou k srdci (nebo k noze). Koloběžka KOSTKA TOUR MAX si vás na první dobrou získá svou perfektní ovladatelností a stabilitou, a to i při vyšších rychlostech. Tyto přednosti vycházejí z inovované přední vidlice a geometrie rámu, kterou jsme ladili tak dlouho, až jsme ji vyladili k dokonalosti.

Abyste s grácií profrčeli i lehkým terénem, disponuje koloběžka 26" předním kolem, které snáze překonává nerovnosti. O naprosto přesné vedení jízdní stopy se zase postarají pláště Schwalbe Marathon Racer, jež nejlépe přilnou k hlaďoučkému asfaltu, avšak nepohrdnou ani polňačkou či lesní cestou.

V rámci zvýšení vašeho pohodlí jsme tuto koloběžku pro volný čas a výlety postavili na zúžené koncepci rámu a vidlic, založené na 65mm nábojích. Tento počin zabraňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou, což pozitivně ovlivňuje celkový jízdní komfort. Za efektivní, rychlou a pohodlnou jízdou zase stojí dvoukomorové ráfky Dragon s nerezovým výpletem a náboje Kostka HK 6524 RS na průmyslových ložiscích.

Jednou za čas určitě zavadíte nášlapem koloběžky o nějaký ten hrbol, tomu se zkrátka vyhnout nedá... Abychom v těchto kolizních situacích ochránili samotný rám, a prodloužili tak jeho životnost, opatřili jsme spodní stranu nášlapu speciálními sváry a výztuhou, která zároveň zvyšuje tuhost koloběžky.

AKTUÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI!

Detaily

Rám
26" - 20"
Vidlice
Pevná 26" - 65mm
Brzdy
Shimano 4000
Přední náboj
KOSTKA HK 6524 RS
Zadní náboj
KOSTKA HK 6524 RS
Ráfky
Dvoustěnné - DRAGON
Pláště
Schwalbe Marathon Racer
Představec
KOSTKA SK 2822 S
Řídítka
KOSTKA FBH Wings 680-50 Al
Hmotnost
9,1 kg
Cena
9990 Kč
Stránky výrobce
https://www.kostkakolobezky.cz/tour/776-kolobezka-kostka-tour-max-g5.html
Více detailů

Cena výpůjčky

Koloběžka
celý den
půl den
300 Kč
200 Kč

Cena je včetně DPH a zahrnuje půjčení koloběžky, pumpičky a náhradní duše.

Půjčovné vám bude v případě nákupu koloběžky u nás odečteno z ceny.

Chcete-li si půjčit koloběžku na více dní, musíte ho každý den do 18:00 hodin vrátit do Base Campu, pokud není smluvně upraveno jinak.

Při zapůjčení koloběžky vás seznámíme s vybraným modelem, jeho technickým stavem a následně uzavřeme smlouvu o výpůjčce.

Za každou vypůjčenou vybíráme vratnou zálohu ve výši 500 Kč – pouze v hotovosti.

Pokud koloběžku vrátíte poškozenou, bude vám naúčtována pokuta – viz smlouva o výpůjčce.

Na každou vypůjčenou kolběžku je nutné doložit dva doklady totožnosti. Každý klient si může na své jméno vypůjčit pouze jednu koloběžku.

Rezervaci je též možné provést na telefonním čísle 566 566 566  nebo přes e-mail: abc@adrex.cz. Do rezervačního mailu uvádějte také vaše jméno, příjmení a telefonní číslo.

Rezervace

Vyberte termín