Adrex nemůže na Mezinárodním horolezeckém filmovém festivalu v Teplicích nad Metují chybět. Nově nás najdete Statku u komína. U komína se tu cítíme jako doma. Ve spolupráci s Vendulou Smutkovou a jejím projektem Moje Lékárnička přinášíme kurzy první pomoci, které využívají virtuální realitu pro nácvik krizových situací. Na fesťáku kurzy zaměřujeme primárně na děti. Stejný koncept plánujeme následně realizovat ve Víru i pro dospělé.

Workshopy na MHFF

Tento pátek a sobotu si děti vyzkouší první pomoc hravou formou – ať už půjde o zranění při lezení, pády nebo simulaci tonutí. Virtuální brýle 4 HELP VR je vtáhnou přímo do akce:

  • mohou kdykoliv vyzkoušet záchranu člověka v bezvědomí
  • zážitkových workshopech se naučí reagovat na nejčastější úrazy při lezení na skalách i stěnách

První akce v Továrně

Koncept kurzů první pomoci budeme přenášet i do Víru. Na podzim vypíšeme první víkendové termíny pro veřejnost. Do diáře si zapište první akci v sobotu 18.10. od 10:00 a 11:15 pro děti (s doprovody) a od 14:00 a 15:15 pro dospělé (s dětmi). Celou sobotu bude možné využívat zázemí  a stravování v Továrně, půjčovny Adrex Base Camp, zároveň půjde o jeden z posledních letošních termínů pro seskoky z komína. Kapacita na jednotlivé časy je omezena na 16 osob. Kurzovné pro dvojici činí 250 Kč, v ceně je drobné občerstevní.

Kurzy pro vaši firmu v Továrně

Pro skupiny a firemní akce je možné objednat tématický workshop s VR brýlemi, který smysluplně doplní sportovní aktivity, na předem domluvený termín.

Vaše dotazy, poptávky a rezervace posílejte na abc@adrex.cz.