Půjčovna

Aktuálně

Projekt Adrex Base Camp nezahálí. Sdílíme s vámi novinky.

9. 12. 2019

Koncem roku bude otevřeno jen po objednání

Pokud toužíte vyrazit po Vánocích či na Silvestra na ferraty či kolo do Víru a chcete využívat našich služeb, doporučujeme se objednat předem. Od 23. 12. do 1. 1. bude otevřeno jen operativně dle vašich potřeb;)
3. 12. 2019

Traily Vír - nové možnosti pro bikery

Adrex Base Camp slouží jako zázemí pro cyklisty, lezce a turisty již druhým rokem. Zavítat k nám můžete každý den. Na webu nabízíme tipy na trasy v okolí Víru. Od jara budete moci bikovat i na novém kopaném trailu v soukromém lese nad vsí.
26. 9. 2019

Via ferraty jsou téměř celoročním sportem

Začátkem září opadl prázdninový nával na ferratách ve Víru, o to hezčí zážitky tak nyní nabízí návštěvníkům, kteří nechvátají a užívají si výhledy na měkkým podzimním sluncem nasvícené skály a přehradu.

O projektu

Adrex Base Camp je unikátní testovací centrum a půjčovna materiálu v jednom. Nabízíme širokou škálu outdoorového vybavení, které u nás můžete nejen vyzkoušet, ale zároveň se zapojit i do jediného opravdu nezávislého a objektivního hodnocení. Půjčujeme lezecký materiál, ferratové sety, zakázkově postavená kola, vodácké vybavení, backcountry lyže a mnoho doplňků.