Půjčovna

Aktuálně

Projekt Adrex Base Camp nezahálí. Sdílíme s vámi novinky.

8. 12. 2018

Darujte poukaz do "bejzu"

Hledáte sportovní dárek pro své blízké? Poukaz není nic originálního, ale služby, které za něj ve Víru dostanete, určitě mile překvapí. K poukazu vám přibalíme kalendář s podpisem Radka Jaroše.
19. 10. 2018

Test centrum ledových zbraní

Před časem jsme se pustili do velkých nákupů. Postupně pořizujeme cepíny a mačky od všech světových výrobců. Naší největší výhodou je právě ten fakt, že vybavení nakupujeme a nejsme tedy nikomu a ničím zavázáni. Každopádně ve Víru postupně vzniká největší a nejkomplexnější test centrum vybavení pro ledové lezení v Evropě, ve kterém si můžete každý jeden výrobek nejen osahat, ale při příznivém počasí dokonce vyzkoušet v praxi na zdejší ledové stěně.
5. 10. 2018

Odrážedla Funny Wheels u nás k vyzkoušení i prodeji

Base Camp myslí i na děti. Do stálé nabídky doplňujeme parádní "rostoucí" odrážedla od českého výrobce Funny Wheels. Do unikátního výčtu materiálů rámů kol tak přidáváme plast;), který však uveze dle certifikace i "dospěláka".

O projektu

Adrex Base Camp je unikátní testovací centrum a půjčovna materiálu v jednom. Nabízíme širokou škálu outdoorového vybavení, které u nás můžete nejen vyzkoušet, ale zároveň se zapojit i do jediného opravdu nezávislého a objektivního hodnocení. Půjčujeme lezecký materiál, ferratové sety, zakázkově postavená kola, vodácké vybavení, backcountry lyže a mnoho doplňků.